wtorek, 31 grudnia 2013

Aby był lepszy...

Dzis ostatni dzień 2013r. Dla wielu czas podsumowań i oczywiście noworocznych postanowień. I ja rozmyślam, jaki był ten mijający rok. Muszę przyznać, że był taki zwykły, przepłynął między palcami. Nie wydarzyło się w nim nic przełomowego. Taki zwykły rok.

Mam więc nadzieję, że nadchodzący 2014 r przyniesie coś dobrego, jakieś interesujące zmiany, spełnienie marzeń (choć jednego), zrzucenie zbędnych kilogramów ;), ciekawe podróże i .. zdrowie i szczęście moich kocurków kochanych :)

Dziękuję Wam za ten cały rok, za odwiedziny, ciekawe komentarze, dyskusje i spostrzeżenia. Mam nadzieję, że pozostaniecie z nami i w przyszłym roku :)

Życzę Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej, oczywiście bez fajerwerków, ale z lampką szampana :) a w Nowym Roku dobrych dni, dobrych niespodzianek, zdrowia (Waszego i Waszych zwierzaków), usmiechu i powodów do zadowolenia i wszystkiego naj, naj, naj. Aby Nowy Rok był lepszy od mijającego!

Do "zobaczenia" za rok ;)

5 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Oby był lepszy od mijającego! Przede wszystkim zdrowia i szczęścia dla Was i dla koteczków!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu! - wszystkiego naj dla Ciebie i Twoich Kocich Piękności :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego naj! dla Was... Oby się spełniły Twoje życzenia...! Niech będzie dobrze, inaczej, niech będą zmiany, niech się spełnią marzenia, niech zrealizują plany!...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-) :-) :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za pozostawiony komentarz :)