sobota, 21 lutego 2015

Książkowanie weekendowe

Szkoda, że u Rudego Andrzeja zakończył się już konkurs na kota z książką...

Właśnie udało mi się przyłapać moje koty, jak chłoną wiedzę, zagłębiając się w lekturze. Widok z tych rzadkich, ale przyjemnych, bo sama oprócz kinomaniactwa uwielbiam czytać książki :) Cieszę się, że koty wreszcie zaczęły podzielać moją pasję ;)

Fifi czyta o sobie ;)

Gucio nie wie, na jaką lekturę się zdecydować

Jak tylko ogarnę mieszkanie, zabieram się za Kota w stanie czystym! Tyle osób już polecało tą lekturę, że wreszcie zebrałam się w sobie i podjechałam do Empiku :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę ;) (nic na to nie wskazuje!).

Fajnie, że jest wreszcie weekend. Czas leci sobie leniwie. Wyjątkowo wcześnie udało mi się wstać, więc sporo rzeczy już zrobiłam. M.in. powędrowałam na bazar zaopatrzyć się w świeże warzywa i.. kupiłam bukiet tulipanów! Tulipany to moje ulubione kwiatki cięte. Stoją już w wazonie na stoliku i przywołują wiosnę!

Ślicznie wyglądają, prawda?
W tle spostrzegawczy dostrzegą drzemiącego na kociej konstrukcji Łiniego :) On nie garnie się do lektury, woli sprawdzone miejscówki ;)

Weekend sprzyja kreatywności i mamy więcej wolnego czasu. Przypominam więc o zabawie, która wciąż u nas trwa TU. Zachęcam do przesyłania zestawień, dają dużo frajdy :) Sama nie mogę doczekać się już stworzenia galerii, będzie ciekawie :)


Miłego weekendu!


4 komentarze:

 1. Moje koty z zapałem oglądają Animal Planet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie Kot w stanie czystym zachwycił :) I mam nadzieję że tulipany juz na serio przywołają wiosnę i żadna zima nie wróci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, cóż za piękny blog wynalazłam! Jestem Cesia z Wrocka, a mój kot to Julian. Pozdrawiamy, będziemy zagladać. Ostatnio czytalam dwie książki o kocie Bobie autorstwa Jamesa Bowena: Kot Bob i ja oraz Świat wg Boba. Polecam bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej ksiązki,udam się i ja do Empiku.jakie piękne tulipany,bardzo juz się chce wiosny!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za pozostawiony komentarz :)